Ana sayfa

Eternal Top Industrial Limited şirket Profili

şirket Profili

Ebedi En İyi Sanayi Limited Şirketi. Hastane Yatakları, Paslanmaz çelik dolaplar, İlaç Arabası ve benzeri gibi Tıbbi Cihazların profesyonel bir üreticisidir. Fabrikamız Pangcun Sanayi Bölgesi, Luoyang'da bulunmaktadır. Fabrikamız 30.000 metrekareyi kapsıyor ve 300'den fazla çalışanı var. Teknisyenlerimiz ürünleri müşteri ihtiyaçlarına göre tasarlayabilir, araştırabilir ve geliştirebilir. Çoğu ürün 50 ülke ve bölgeye ihracat yapmaktadır (örn. ABD, İngiltere, Fransa, Almanya, Avustralya, Yeni Zelanda, Tayland, Filipinler, Hindistan, Burma, BAE vb.).

Çin Eternal Top Industrial Limited şirket Profili 0Çin Eternal Top Industrial Limited şirket Profili 1Çin Eternal Top Industrial Limited şirket Profili 2Çin Eternal Top Industrial Limited şirket Profili 3

Çin Eternal Top Industrial Limited şirket Profili 4

Çin Eternal Top Industrial Limited şirket Profili 5Çin Eternal Top Industrial Limited şirket Profili 6

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Ebedi Üst Sanayi Limited Şirketi. Hastane Yatakları, Paslanmaz çelik dolaplar, İlaç Arabası ve benzeri gibi Tıbbi Cihazın profesyonel bir üreticisidir.Fabrikamız Pangcun Sanayi Bölgesi, Luoyang'da bulunmaktadır. Fabrikamız 30,000 metrekare kapsar ve 300 çalışanı vardır. Teknisyenlerimiz ürünleri müşteri ihtiyaçlarına göre tasarlayabilir, araştırabilir ve geliştirebilir. Çoğu ürün 50 ülke ve bölgeye ihracat yapmaktadır (örneğin ABD, İngiltere, Fransa, Almanya, Avustralya, Yeni Zelanda Zealand Tayland, Filipinler, Hindistan, Burma, BAE vb.).

 

resim.alt resim.alt resim.alt
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

İş türü

Üretici

No. Çalışanları : 201~300

Yıllık satış : 10000000-20000000

Yıl kurulan : 2012

İhracat p.c : 50% - 60%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Eternal Top Industrial Limited Sertifikalar Çin Eternal Top Industrial Limited Sertifikalar